Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Modüler Orijinal Dizayn Koltuklar

Modüler dizayn koltuklar ile farklı yönlerde koltuklarınızı dizayn edebilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve şık tasarımları sayesinde rahat oturum alanlarına sahip olacaksınız.

Modüler Orijinal Dizayn Koltuklar
Modüler Orijinal Dizayn Koltuklar

Modüler Orijinal Dizayn Koltuklar

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
₺0,00
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam: 2
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1322
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim

Bütün parçaları birbirinden bağımsız ve ilişkilerdir. Kolay bir şekilde sökülüp takılabilir. Oldukça kullanışlı ve orijinal tasarıma sahiptir. Seri bağlantılara sahip koltuklar istenilirse 3 ve 4 yönde bağlantı yapılabilen parçalar ilave de edilebilir. Kullanış alanınıza göre özel olarak çalışırız. Koltukların boyutları oturum yüksekliği ile beraber renk, kumaş, sünger sertliği tamamen sizin konfor ve zevkinize göre değiştirilebilir

Parçaları çıkartıp takabilir, yön veren modüller sayesinde kullanıldığı alana göre farklı yönlerde değişim gösterebilirsiniz. Kullanımı oldukça basit ve kullanışlıdır.

Özel projeleriniz varsa gerçeğe dönüştürürüz. Projeleriniz için kalıp ve numuneler çıkartır ve üretime geçiririz.

Sizin için seçtiklerimiz

Dekoratif Ürünler Ve Özel Ofis Tasarımları

Bu kategoride yer alan ürünler piyasada bulunması kolay olmayan özel işçilik ve malzeme isteyen ürünlerdir. Orijinal fikirlerden çıkan tasarımların ufak detaylarının büyük bir özveri ile işlenmesi sonucu şekil kazanmıştır. Özel üretim kapasitemiz sadece burada ürünler ile sınırlı değildir. Bunlara ilave olarak

  • Özel ölçülerde üretim yapıyoruz.
  • İstediğiniz tarzda kumaş (piyasa ve özel kumaşlar dahil) üretim yapıyoruz.
  • Modellerimiz de ilave eklemek veya çıkartmak istediğiniz değişiklikler varsa değişikliklerinizi uygularız.
  • Sünger seçeneklerimiz ile aradığınız maksimum konforu yüksek kalitede süngerler ile sizlere sağlıyoruz. Süngerin sertlik seçeneği tamamen sizin konforunuza göre ayarlanır.
  • Hayal ettiğiniz özel mobilya projeniz varsa bunu gerçeğe dönüştürürüz. Projeleriniz için özel kalıp çıkartır numune oluştururuz.

Dekoratif Ürünler Ve Özel Ofis Tasarımları

ofis tasarımları ofis mobilyalar özel ofis mobilyaları özel ofis tasarımlar dekoratif koltuk dekoratif mobilya özel tasarımlar özel mobilya tasarımları özel koltuk tasarımları fantastik koltuk luma koltuk tasarımı gelişmiş koltuk tasarımı özel koltuklar ilginç koltuk tasarımları modüler koltuk eklemeli koltuk yan yana eklemeli koltuk
Mesaj Yaz