Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Çok Yönlü Ve Puflu Dekoratif Koltuk

Çok yönlü dekoratif koltuk bir çok yönde oturuma sahiptir. Koltuk özel tasarıma sahiptir, istenilen renk ve ölçüler de üretilir.

Çok Yönlü Ve Puflu Dekoratif Koltuk
Çok Yönlü Ve Puflu Dekoratif Koltuk

Çok Yönlü Ve Puflu Dekoratif Koltuk

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
₺0,00
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Çok Yönlü Ve Puflu Dekoratif Koltuk

Çok Yönlü Ve Puflu Dekoratif Koltuk

Üstteki resim No:6014
Notu: 4,4 Yıldız - Toplam: 25
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1330
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim

Çok yönlü olarak kullanım özelliği bulunmaktadır. Birkaç koltuğun araya gelmesi ile oluşturuldu. Modüller yer değiştirilmesi ile koltuk farklı oturum şekillerine sahip oluyor. Koltuğun kendisine has tasarımı vardır. İskelet aksamı güren ağacından yapılmıştır. Koltuk kartelamızdan seçeceğiniz farklı renkte kumaşla da sahip olabilirsiniz. 35 DNS sünger kullanılmaktadır. Farklı sertlikte sünger arayışınız varsa dilediğiniz süngeri kullanırız. Koltuk üzerinde sehpa ve bir adet puf bulunmaktadır.

Koltukta yapılmasını istediğiniz özel değişiklikleriniz varsa, istediğiniz değişikliği yaparız. Müşterilerimiz için özel üretim yapan firmayız. Adetli siparişleriniz varsa çok adetli koltuk üretiriz.

Sizin için seçtiklerimiz

Dekoratif Ürünler Ve Özel Ofis Tasarımları

Bu kategoride yer alan ürünler piyasada bulunması kolay olmayan özel işçilik ve malzeme isteyen ürünlerdir. Orijinal fikirlerden çıkan tasarımların ufak detaylarının büyük bir özveri ile işlenmesi sonucu şekil kazanmıştır. Özel üretim kapasitemiz sadece burada ürünler ile sınırlı değildir. Bunlara ilave olarak

  • Özel ölçülerde üretim yapıyoruz.
  • İstediğiniz tarzda kumaş (piyasa ve özel kumaşlar dahil) üretim yapıyoruz.
  • Modellerimiz de ilave eklemek veya çıkartmak istediğiniz değişiklikler varsa değişikliklerinizi uygularız.
  • Sünger seçeneklerimiz ile aradığınız maksimum konforu yüksek kalitede süngerler ile sizlere sağlıyoruz. Süngerin sertlik seçeneği tamamen sizin konforunuza göre ayarlanır.
  • Hayal ettiğiniz özel mobilya projeniz varsa bunu gerçeğe dönüştürürüz. Projeleriniz için özel kalıp çıkartır numune oluştururuz.

Dekoratif Ürünler Ve Özel Ofis Tasarımları

dekoratif koltuk dekoratif mobilya özel tasarımlar özel mobilya tasarımları özel koltuk tasarımları çok yönlü dekoratif koltuk puflu dekoratif koltuk
Mesaj Yaz