Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Süper Taşlardan Oluşan Fantastik Koltuk

Süper taşlardan oluşan orijinal tasarıma sahip fantastik bir koltuk modelidir. İstediğiniz renk ve ölçü de üretim yapıyoruz. Müşterilerimize özel olarak ürettiğimizden dolayı, model konusunda bir çok ayrıcalıklara sahip olursunuz.

Süper Taşlardan Oluşan Fantastik Koltuk
Süper Taşlardan Oluşan Fantastik Koltuk

Süper Taşlardan Oluşan Fantastik Koltuk

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
₺0,00
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Notu: 3,8 Yıldız - Toplam: 6
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1323
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim
Koltuk, puf, yan sehpalar, yatak gibi birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. İstenilen boy ve renkte üretimini yapıyoruz. Üretim tamamen fabrikamızda yapılmaktadır. Ürün üzerinde yeniliğe açığız. İlave edilmesi veya değiştirilmesi istediğiniz bölümleri varsa bu isteğinizi yaparız. İmalatçı firmayız, özel projeleriniz için kalıplar çıkartır, numune oluştururuz. Kumaşlar silinebilir kumaştır. Süngeri konforunuza göre dilediğiniz sertlikte sünger kullanırız.

Sizin için seçtiklerimiz

Dekoratif Ürünler Ve Özel Ofis Tasarımları

Bu kategoride yer alan ürünler piyasada bulunması kolay olmayan özel işçilik ve malzeme isteyen ürünlerdir. Orijinal fikirlerden çıkan tasarımların ufak detaylarının büyük bir özveri ile işlenmesi sonucu şekil kazanmıştır. Özel üretim kapasitemiz sadece burada ürünler ile sınırlı değildir. Bunlara ilave olarak

  • Özel ölçülerde üretim yapıyoruz.
  • İstediğiniz tarzda kumaş (piyasa ve özel kumaşlar dahil) üretim yapıyoruz.
  • Modellerimiz de ilave eklemek veya çıkartmak istediğiniz değişiklikler varsa değişikliklerinizi uygularız.
  • Sünger seçeneklerimiz ile aradığınız maksimum konforu yüksek kalitede süngerler ile sizlere sağlıyoruz. Süngerin sertlik seçeneği tamamen sizin konforunuza göre ayarlanır.
  • Hayal ettiğiniz özel mobilya projeniz varsa bunu gerçeğe dönüştürürüz. Projeleriniz için özel kalıp çıkartır numune oluştururuz.

Dekoratif Ürünler Ve Özel Ofis Tasarımları

dekoratif koltuk dekoratif mobilya özel tasarımlar özel mobilya tasarımları özel koltuk tasarımları fantastik koltuk luma koltuk tasarımı gelişmiş koltuk tasarımı özel koltuklar ilginç koltuk tasarımları süper taşlı koltuk özel pufidik koltuk izole taşlardan koltuk
Mesaj Yaz