Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Renkli S Şekilli Özel Dekoratif Koltuk

Farklı renklerin bir araya gelmesi ile oluşan S şekline sahip özel dekoratif koltuklara, kartelamızda seçeceğiniz renkte kumaş ile üretmekteyiz. Koltukları dilediğiniz ölçülerde sahip olabilirsiniz.

Renkli S Şekilli Özel Dekoratif Koltuk
Renkli S Şekilli Özel Dekoratif Koltuk

Renkli S Şekilli Özel Dekoratif Koltuk

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
₺0,00
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Notu: 4,3 Yıldız - Toplam: 143
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1329
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim

Birden fazla renklerin bir araya gelmesiyle oluşmuştur. Renkler tercihe göre değişebilir. İstenilen kumaş ve renkte S dekoratif koltuğa sahip olabilirsiniz. Kullanılacak alana özel ölçülerde üretimi yapılmaktadır. Ürünlerimizi müşterilerimize özeldir. Koltuğun kenar bölümlerinde sehpaları bulunmaktadır.

Renkli s özel dekoratif koltuğu görünü kendisine has bir ambiyans oluşturmaktadır. Renkli s özel dekoratif koltuğa ilave etmek istediğiniz özellikler varsa ürüne ekleriz. Özel projelerinizi yeni tasarımlarınızın da imalatını yaparız. Sıfırdan projeleriniz yapılmaktadır.

Sizin için seçtiklerimiz

Dekoratif Ürünler Ve Özel Ofis Tasarımları

Bu kategoride yer alan ürünler piyasada bulunması kolay olmayan özel işçilik ve malzeme isteyen ürünlerdir. Orijinal fikirlerden çıkan tasarımların ufak detaylarının büyük bir özveri ile işlenmesi sonucu şekil kazanmıştır. Özel üretim kapasitemiz sadece burada ürünler ile sınırlı değildir. Bunlara ilave olarak

  • Özel ölçülerde üretim yapıyoruz.
  • İstediğiniz tarzda kumaş (piyasa ve özel kumaşlar dahil) üretim yapıyoruz.
  • Modellerimiz de ilave eklemek veya çıkartmak istediğiniz değişiklikler varsa değişikliklerinizi uygularız.
  • Sünger seçeneklerimiz ile aradığınız maksimum konforu yüksek kalitede süngerler ile sizlere sağlıyoruz. Süngerin sertlik seçeneği tamamen sizin konforunuza göre ayarlanır.
  • Hayal ettiğiniz özel mobilya projeniz varsa bunu gerçeğe dönüştürürüz. Projeleriniz için özel kalıp çıkartır numune oluştururuz.

Dekoratif Ürünler Ve Özel Ofis Tasarımları

dekoratif koltuk dekoratif mobilya özel tasarımlar özel mobilya tasarımları özel koltuk tasarımları s koltuk renkli s koltuk s şekilli özel dekoratif koltuk renkli s koltuk
Mesaj Yaz