Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Baycadde Mobilya

Modoko Sanayisinde 2000'li yılların başından bu yana mobilya alanında faaliyet göstermekte olan kadromuz, BYCADDE® markasıyla, altında yoluna devam etmek üzere tasarlanmış, faaliyetlerine başlamıştır.
KADROMUZ
Mimarlık Kadrosu
Deneyimli iç mimarlarımız, gerek satın alacağınız ürünler konusunda gerekse size özel tasarım konusunda size en iyi hizmeti sunmak üzere çalışmaktadır. Evinizin komple dekorasyonuna varıncaya kadar her ayrıntının tasarım ve projesini bilgisayar ortamında size sunmaktadır.
Mimarlarımızın denetiminde çalışan ayrıca boya, alçı, seramik, ekipleri, parke vb, ekipler sayesinde iç mekanlar bir bütün olarak tasarlanıp yapılmaktadır.

Mobilya ve Koltuklarınızın üretiminde kendi alt yapımızda en iyi ustalarla işlerinizi yapmaktayız. Modoko alt bölgesinde bulunan koltuk döşeme, mobilya, cila atölyelerimizde siparişleriniz hazırlanmaktadır.
Koltuk iskeletlerinde tamamen gürgen ağaç kullanılmaktadır. Mobilyalarda ise istemiş olduğunuz ürünlere göre 1. sınıf malzemeler kullanılmaktadır.

Koltuk Döşeme işlerinde kullandığımız malzeme detaylarına da kısaca değinmekte fayda var.
En uzun ömürlü iskelet gürgen/kayın ağacından üretilmekte olup ürettiğimiz tüm ürünlerde ana gövde tamamen gürgen ağacıdır. Üretilen modele göre şekil vermek için bazı parçalarına kontra veya mdf kullanılabilir.
Süngerler üretilen modele göre değişmekte, minimum kullanılan kalite 30 DNS'dir.
En kaliteli sünger 35 HR olup, istenilen rahatlığa göre sünger kullanıyoruz.
Bir koltuğun kullanım süresi belirsizdir. Bir buzdolabı 2 yıl garantili olsa da nasıl ki 15 -20 yıl kullanılabiliyor aynı şekilde ürettiğimiz koltuklar da bu kadar uzun süre kullanılabilecek kalitededir. İskelet aksamları ise çok daha uzun süre dayanacak ömürlük gürgen/kayın ağacından üretilmektedir. Bir koltuğun ömrü belirleyen en önemli unsur kullanımdır. Kullanıma bağlı en kaliteli malzemelerden yapılmış olsa da hesaplanan kullanım süresinden de kısa sürede deforme olabileceği gibi, hesaplanan süreden çok daha uzun ömürlü olabilir. Koltuk, mobilya gibi ürünlerde biz üretici olarak verdiğimiz garanti imalat ile ilgili sorunlara karşıdır. 2 yıl boyunca ortaya çıkabilecek imalat sorunlarını sizi mağdur etmeyecek sürede çözmek için uğraşacağız.

BYCADDE®, Hayal ettiğiniz yaşam alanlarınızı gerçeğe dönüştürün!

16.04.2024

Mesaj Yaz