Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Her Yöne Ayarlanabilir Dekoratif Ofis Koltuğu

Dekoratif ofis koltuğu birbiri ile ilişkili bağımsız modüllerin bir araya gelmesi ile oluşan her yöne ayarlanabilen dekoratif koltuktur. Dilediğiniz renk ve ölçülerde fabrikadan halka satış yapan müşteriye özel olarak üretim yaparız.

Her Yöne Ayarlanabilir Dekoratif Ofis Koltuğu
Her Yöne Ayarlanabilir Dekoratif Ofis Koltuğu

Her Yöne Ayarlanabilir Dekoratif Ofis Koltuğu

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
₺0,00
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Dekoratif Ofis Koltuğu

Dekoratif Ofis Koltuğu

Üstteki resim No:6023
Dekoratif Ofis Koltuğu

Dekoratif Ofis Koltuğu

Üstteki resim No:6022
Notu: 4,1 Yıldız - Toplam: 11
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1334
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim

Ofis ve bürolarınız için her yöne ayarlanabilir dekoratif koltuklar istenilen renkte sahip olabilirsiniz. Paslanmaz metal ayaklara sahip koltuk istediğiniz yönde dizayn ederek kullanabilirsiniz. Kendine özgü orijinal tasarımı ile dekoratif görüme sahiptir.

ölçü ve oturum genişliği istediğiniz boyutlarda ayarlanabilir. Fabrikadan halka satışın yaptığımız modelimizin toplu siparişlerinizi de alırız.

Modelimize ilave etmek istediğiniz özellikler varsa bunları da gerçekleştiririz. Ürünlerimizin hepsi müşterilerimize özel olarak fabrikamız da üretilmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Sizin için seçtiklerimiz

Dekoratif Ürünler Ve Özel Ofis Tasarımları

Bu kategoride yer alan ürünler piyasada bulunması kolay olmayan özel işçilik ve malzeme isteyen ürünlerdir. Orijinal fikirlerden çıkan tasarımların ufak detaylarının büyük bir özveri ile işlenmesi sonucu şekil kazanmıştır. Özel üretim kapasitemiz sadece burada ürünler ile sınırlı değildir. Bunlara ilave olarak

  • Özel ölçülerde üretim yapıyoruz.
  • İstediğiniz tarzda kumaş (piyasa ve özel kumaşlar dahil) üretim yapıyoruz.
  • Modellerimiz de ilave eklemek veya çıkartmak istediğiniz değişiklikler varsa değişikliklerinizi uygularız.
  • Sünger seçeneklerimiz ile aradığınız maksimum konforu yüksek kalitede süngerler ile sizlere sağlıyoruz. Süngerin sertlik seçeneği tamamen sizin konforunuza göre ayarlanır.
  • Hayal ettiğiniz özel mobilya projeniz varsa bunu gerçeğe dönüştürürüz. Projeleriniz için özel kalıp çıkartır numune oluştururuz.

Dekoratif Ürünler Ve Özel Ofis Tasarımları

dekoratif koltuk dekoratif mobilya özel tasarımlar özel mobilya tasarımları özel koltuk tasarımları her yöne ayarlanabilen ofis koltuğu dekoratif çok yönlü ofis koltuğu ofis koltuğu
Mesaj Yaz