Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Konik Başlıklı Dekoratif Koltuk Takımı Ve Puf

Konik başlığı ve pufu ile birlikte dekoratif görünüme sahip koltuk takımıdır. Kartelamızda bulunan kumaşlardan dilediğiniz ile üretebilirsiniz. Ölçüleri kullanacağınız konuma göre özel ölçülendirilir

Konik Başlıklı Dekoratif Koltuk Takımı Ve Puf
Konik Başlıklı Dekoratif Koltuk Takımı Ve Puf

Konik Başlıklı Dekoratif Koltuk Takımı Ve Puf

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
₺0,00
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Konik Başlıklı Dekoratif Koltuk Takımı Ve Puf

Konik Başlıklı Dekoratif Koltuk Takımı Ve Puf

Üstteki resim No:6013
Notu: 4,3 Yıldız - Toplam: 21
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1355
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim

İskelet aksamı fırınlanmış gürgen ağacından meydana gelmiştir. Konik başlıkları ile kendine has modeli ile dekoratif bir görünüm kazandı. Koltuğun kumaşını istediğiniz renkte yaparız. Kartelamızda seçeceğiniz kumaş ile döşemesini de yaparız. Sünger 35 DNS yüksek kalitede sünger kullanılmıştır. Dilerseniz konforunuza göre farklı sertliklerde sünger seçebilirsiniz.

Konik başlıklı koltuk takımı kullanacağınız ortama özel ölçülerde üretim yaparız. Kredi kartına ödeme kolaylıklarımız mevcuttur. Toplu siparişleriniz de adetli üretim yapıyoruz.

Sizin için seçtiklerimiz

Dekoratif Ürünler Ve Özel Ofis Tasarımları

Bu kategoride yer alan ürünler piyasada bulunması kolay olmayan özel işçilik ve malzeme isteyen ürünlerdir. Orijinal fikirlerden çıkan tasarımların ufak detaylarının büyük bir özveri ile işlenmesi sonucu şekil kazanmıştır. Özel üretim kapasitemiz sadece burada ürünler ile sınırlı değildir. Bunlara ilave olarak

  • Özel ölçülerde üretim yapıyoruz.
  • İstediğiniz tarzda kumaş (piyasa ve özel kumaşlar dahil) üretim yapıyoruz.
  • Modellerimiz de ilave eklemek veya çıkartmak istediğiniz değişiklikler varsa değişikliklerinizi uygularız.
  • Sünger seçeneklerimiz ile aradığınız maksimum konforu yüksek kalitede süngerler ile sizlere sağlıyoruz. Süngerin sertlik seçeneği tamamen sizin konforunuza göre ayarlanır.
  • Hayal ettiğiniz özel mobilya projeniz varsa bunu gerçeğe dönüştürürüz. Projeleriniz için özel kalıp çıkartır numune oluştururuz.

Dekoratif Ürünler Ve Özel Ofis Tasarımları

dekoratif koltuk dekoratif mobilya özel tasarımlar özel mobilya tasarımları özel koltuk tasarımları konik başlıklı koltuk ottomon koltuk
Mesaj Yaz