Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Modern Chester Köşe Koltuk Takımı Süper İndirimde

Modern kadife chester köşe koltuk takımı özel ölçü üretim seçenekleriyle üretilmekte olup resimdeki ölçülerle süper indirimde.

Modern Chester Köşe Koltuk Takımı Süper İndirimde
Modern Chester Köşe Koltuk Takımı Süper İndirimde

Modern Chester Köşe Koltuk Takımı Süper İndirimde

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
₺0,00
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Notu: 4,3 Yıldız - Toplam: 151
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1019
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim

Kadife kumaşlı chester köşe koltuk takımı modeli mekana özel ölçülerde üretilmektedir. Kullanacağınız alana göre istediğiniz kumaş ve deri seçenekleri ile üretim yapıyoruz.

Ahşap ayakları ile mükemmel bir görünüm kazandırılan chester köşe koltuk takımı bulunduğu ortama güzel bir dekoratif kazandıracaktır.

Kapitoneli ve Chester koltuk modellerinin yer aldığı bu sayfamızda yer alan tüm koltuk modelleri istediğiniz renklerde kumaş deri seçenekleriyle üretilmekte olup tek parçadan istediğiniz adetlere kadar üretilmektedir. Chester köşe koltuğun detayları:

  • İskelet: İskelet aksamı gürgen ağacından yapılmıştır.
  • Sünger: 35-36 DNS sünger kullanılmaktadır. Bu süngerler oldukça kaliteli uzun yıllar konforunu muhafaza eder, çökme yapmaz.
  • Kumaş: Resimde gördüğünüz kadife kumaş ya da farklı renk ve desende bir kumaş ile döşeme yaparız. Kumaşlarda alternatiflerimiz oldukça zengindir. Kumaş seçimi sizin seçeceğiniz, zevkinize göre döşenir.
  • İmalat: İmalat Bycadde Mobilya fabrikalarında yapılmaktadır. Belirtilen süre içersin de adresinize teslim ederiz.
  • Ödeme: Kredi ile ister peşin isterseniz taksit imkânımız vardır.

 

Sizin için seçtiklerimiz

Chester Kotluk Modelleri Ve Kapitoneli Koltuklar

Chester ve kapitoneli koltuk modellerimizden beğendiğiniz tüm modeller istediğiniz renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle üretilmektedir. Chester koltuklarda ister tek kanepe isterseniz istediğiniz adetlerde üretim yapılmaktadır. Nubuk kumaşlardan, ikon kadife kumaşlar, hakiki deri seçeneklerine kadar seçeneklerimiz mevcuttur.
Sünger çeşitlerimiz zengin olup istediğiniz rahatlıklarda ve kalitede seçebilirsiniz.
Yatak mekanizmalarında pek çok seçenekler sunmaktayız. Sandıklı tercihlerinizde pek çok modele uygulanabilir. Evinize özel ölçüler ve mimari projeler tasarlanır ve uygulanır. İç Mimarlarımız sizlere tüm teknik desteği sağlamaktadır. Projelendirme aşamasında bilgisayar ortamında çizimler yapılmakta evinizin dekorasyonunu sanal ortamda sizlere sunmaktayız.
Evinizin dekorasyonu konusunda size en iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Chester Kotluk Modelleri Ve Kapitoneli Koltuklar

indirimli chester köşe koltuk chester koltuk modelleri chester koltuk takımları kapitoneli koltuk takımları country koltuk modelleri avangard koltuk modelleri modern chester koltuk modelleri
Mesaj Yaz