Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Yataklı Chester Deri Kanepeler Otel Projesi

Çatlak deri dediğimiz deri ile kaplamasını yaptığımız chester kanepeler bir Otel projesi için yataklı olarak üretilmiştir. İçten katlamalı olarak açılan yatak mekanizması kullanılmış olan chetser koltuklar çok adetli olarak üretilmiştir.

Yataklı Chester Deri Kanepeler Otel Projesi
Yataklı Chester Deri Kanepeler Otel Projesi

Yataklı Chester Deri Kanepeler Otel Projesi

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
₺0,00
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Yataklı Deri Chester Kanepe İmalatı

Yataklı Deri Chester Kanepe İmalatı

Üstteki resim No:6172
Otel Odası Chester Yataklı Kanepe Üretimi

Otel Odası Chester Yataklı Kanepe Üretimi

Üstteki resim No:6171
Deri Chester Koltuk Üretimi

Deri Chester Koltuk Üretimi

Üstteki resim No:6170
Notu: 4,2 Yıldız - Toplam: 64
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 4540
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim
Çatlak deri dediğimiz deri ile kaplamasını yaptığımız chester kanepeler bir Otel projesi için yataklı olarak üretilmiştir. Chester kanepeler yataklı sistemi içten katlamalı olarak açılan yatak mekanizması kullanılmış olan chetser koltuklar çok adetli olarak üretilmiştir. Tüm mekanlar için özel üretim (exclusive manufacturing) yapan firmamız evinizden iş yerlerinize kadar yaşam alanlarınıza özel tasarımları üretip gerçeğe dönüştürmektedir. Eviniz dışında Otel, cafe, restoran gibi tüm mekanlara özel dekorasyonunuzu chester koltuk üretimi, sandalye, berjer, masa, köşe koltuk, özel ölçü mobilyaları anahtar teslimi bize yaptırabilirsiniz. Kapitoneli ve Chester koltuk modellerinin yer aldığı bu sayfamızda yer alan tüm koltuk modelleri istediğiniz renklerde kumaş deri seçenekleriyle üretilmekte olup tek parçadan istediğiniz adetlere kadar üretilmektedir.

Sizin için seçtiklerimiz

Chester Kotluk Modelleri Ve Kapitoneli Koltuklar

Chester ve kapitoneli koltuk modellerimizden beğendiğiniz tüm modeller istediğiniz renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle üretilmektedir. Chester koltuklarda ister tek kanepe isterseniz istediğiniz adetlerde üretim yapılmaktadır. Nubuk kumaşlardan, ikon kadife kumaşlar, hakiki deri seçeneklerine kadar seçeneklerimiz mevcuttur.
Sünger çeşitlerimiz zengin olup istediğiniz rahatlıklarda ve kalitede seçebilirsiniz.
Yatak mekanizmalarında pek çok seçenekler sunmaktayız. Sandıklı tercihlerinizde pek çok modele uygulanabilir. Evinize özel ölçüler ve mimari projeler tasarlanır ve uygulanır. İç Mimarlarımız sizlere tüm teknik desteği sağlamaktadır. Projelendirme aşamasında bilgisayar ortamında çizimler yapılmakta evinizin dekorasyonunu sanal ortamda sizlere sunmaktayız.
Evinizin dekorasyonu konusunda size en iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Chester Kotluk Modelleri Ve Kapitoneli Koltuklar

chester koltuk modelleri chester koltuk takımları kapitoneli koltuk takımları country koltuk modelleri avangard koltuk modelleri modern chester koltuk modelleri
Mesaj Yaz