Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Deri Chester U Köşe Koltuk Takımı

Derik cester koltuğu üzerine giydirilmiş nubuk kumaş oldukça zarif bir görünümü sizlere sunuyor. Bulunduğu ortam da lüks bir hava kazandırıyor.

Deri Chester U Köşe Koltuk Takımı
Deri Chester U Köşe Koltuk Takımı

Deri Chester U Köşe Koltuk Takımı

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
₺0,00
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Notu: 4,3 Yıldız - Toplam: 637
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1290
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim

U köşe koltuk ve chester koleksiyonun değerli ürünlerinden birisidir. Kolları oval bir görünüme sahip üzerinde kapitoneler bulunmaktadır. Kapitoneler koltuğun fontlarında, sırt ve kollarında kendisini göstermektedir. Ahşap ayaklar koltuk ile bir bütünlük kazanmıştır.

Chester u köşe koltuğun üzerindeki deri ister, suni isterseniz hakiki deriden yapılabilir. Koltuğun üzerindeki kırlentler sayısı isteğinize göre artırılabilir. Deri chester u koltuk takımının detayları:

  • İskelet: İskelet aksamı gürgen ağacından yapılmıştır.
  • Sünger: 35-36 DNS sünger kullanılmaktadır. Farklı sertliklerde sünger dilerseniz o süngerde üretimi gerçekleştiririz.
  • Döşeme: chester u köşe koltuğu ister kumaş isterseniz deri ile üretebiliriz. Resimde gördüğünüz gibi deri olabileceği gibi, aynı model de farklı renk suni veya hakiki deri ile üretim yaparız. Tay tüyü, keten, kadife, nubuk gibi kumaşlar ile dilediğiniz renk ve desen de döşeme yaparız.
  • Ölçü: Kullanacağınız mekana özel ölçü alırız.
  • İmalat: Bycadde Mobilya fabrikalarında üretilir.

Müşterilerimize özel üretim yapıyoruz. Evinize mobilya alırken tamamen sizin eviniz için özel üretilmiş koltuklara sahip olabilirsiniz. Bununla beraber firmamız otel, konferans salonu, sinema salonu, cafe ve restoranlar için toplu üretimler yapıyoruz.

Sizin için seçtiklerimiz

Chester Kotluk Modelleri Ve Kapitoneli Koltuklar

Chester ve kapitoneli koltuk modellerimizden beğendiğiniz tüm modeller istediğiniz renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle üretilmektedir. Chester koltuklarda ister tek kanepe isterseniz istediğiniz adetlerde üretim yapılmaktadır. Nubuk kumaşlardan, ikon kadife kumaşlar, hakiki deri seçeneklerine kadar seçeneklerimiz mevcuttur.
Sünger çeşitlerimiz zengin olup istediğiniz rahatlıklarda ve kalitede seçebilirsiniz.
Yatak mekanizmalarında pek çok seçenekler sunmaktayız. Sandıklı tercihlerinizde pek çok modele uygulanabilir. Evinize özel ölçüler ve mimari projeler tasarlanır ve uygulanır. İç Mimarlarımız sizlere tüm teknik desteği sağlamaktadır. Projelendirme aşamasında bilgisayar ortamında çizimler yapılmakta evinizin dekorasyonunu sanal ortamda sizlere sunmaktayız.
Evinizin dekorasyonu konusunda size en iyi hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Chester Kotluk Modelleri Ve Kapitoneli Koltuklar

köşe koltuk modelleri köşe koltuk takımları özel ölçülü köşe koltuk köşe takımı modelleri deri köşe takımları kumaş köşe takımları silinebilir köşe koltuk modelleri u köşe koltuk takımı oteller için u köşe koltuk takımı
Mesaj Yaz