Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Aslan Altın Varaklı Oymalı Kadife Klasik Koltuk Takımı

Oymalı altın varaklı klasik koltuk takımı desenli özel Kadife kumaşlar ve dokuma klasik kumaşlarla lüks ortamlar hazırlamanız için özenle üretilmektedir.

Aslan Altın Varaklı Oymalı Kadife Klasik Koltuk Takımı
Aslan Altın Varaklı Oymalı Kadife Klasik Koltuk Takımı

Aslan Altın Varaklı Oymalı Kadife Klasik Koltuk Takımı

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
0,00 ₺
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam: 2
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1474
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim
Aslan Klasik koltuk takımı birinci sınıf ağaçlardan özenle yapılmış oymalı iskeleti, Altın/Gümüş varak seçenekleri, özel kadife ve klasik kumaş seçenekleri ile konforlu, zengin ve lüks yaşam alanları hazırlamanız için tasarlanmıştır. Bizimle çalışın komple evinizi sadece size özel hazırlayalım. Mobilyalar, Koltuklar, Aksesuarlar zengin seçeneklerle sunulmaktadır. Kadromuz size katalog hazırlar gibi iş çıkarsın isterseniz şimdi bize ulaşın!
Baycadde Mobilya / bycadde.com

Sizin için seçtiklerimiz

Klasik Avangart Koltuklar Mobilyalar

Avangart Mobilyalar geçmişin çizgileri ile modern tasarımların sentezinden ortaya çıkan gösterişli dekoratif tasarımlardır. Sunmuş olduğumuz avangart mobilyalar Modoko kalitesinde olup beğendiğiniz modele göre özel üretim seçenekleri belirtilmiştir. Özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz modellerin belirtilen ölçüler dışında evinize özel ölçüler ile de yapılabileceğini düşünebilirsiniz. Bu bağlamda renk seçenekleri de isteğiniz doğrultusunda uygulanmaktadır.

Klasik Avangart Koltuklar Mobilyalar

klasik avangart koltuklar klasik koltuk takımları avangart koltuk takımları oymalı koltuk takımları lüks koltuk takımları altın varaklı koltuk takımları klasik koltuk modelleri
Mesaj Yaz