Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Luce Cafe Deri Sedir Koltukları

Luce cafe deri sedir koltukları özel ölçüler ile imalathanemizde üretiyoruz.

Luce Cafe Deri Sedir Koltukları
Luce Cafe Deri Sedir Koltukları

Luce Cafe Deri Sedir Koltukları

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
₺0,00
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Notu: 4,5 Yıldız - Toplam: 12
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1163
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim
Koltuklar sipariş üzerine imal edilir. Koltukların bulunacağı konuma göre özel ölçüler de imal ederiz. İmalat tamamen kendi atölyemizde gerçekleşir, bundan dolayı maliyet azalır kalite artar. Kumaş silinebilir temizliği oldukça kolaydır. Cafe ofis otel ve dekoratif koltuk modellerin imalatını yapıyoruz. İsteğinize uygun ölçü ve model de koltuklar üretiyoruz.

Sizin için seçtiklerimiz

Cafe Otel Ofis Koltuk Tasarımları

Bu kategorideki görseller fikir amaçlı olup işletmeniz için düşündüğünüz dekorasyonunuz için özel olarak tasarlanmakta ve istenilen adetlerde ve metrajlarda üretilmektedir. Eğer projelendirilmiş bir tasarımınız yoksa bizi çağırın yapılacak işe yerinde keşif yaparak ölçüleri alalım nereye neler yapılabilir taslak çıkaralım ve bütçeye uygun alternatifler sunalım.
Hakiki derilerden özel kumaşlara kadar zengin renkler, farklı işçiliklere kadar her mekana uygun seçenekleri size sunalım.
Cafe, ofis, otel, restoranlar için dekoratif koltuklar, sedirler mekanınıza özel seçeneklerle üretilmekte. Masalar, sandalyeler, berjerler, kapitoneli modeller farklı işçilik uygulamaları ile lüks mekanları bizimle hazırlayın.

Cafe Otel Ofis Koltuk Tasarımları

luce sedir koltukları sedir koltukları cafe sedir koltukları suni deri sedir koltukları suni deri cafe koltukları sedirler
Mesaj Yaz