Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Kırmızı Restoran Koltukları

Restoranlarınız için kırmızı renkli koltuklar. Restoran koltukları imalatın da ByCadde yanınızda.

Kırmızı Restoran Koltukları
Kırmızı Restoran Koltukları

Kırmızı Restoran Koltukları

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
₺0,00
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Notu: 4,5 Yıldız - Toplam: 5
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1156
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim

Kırmızı restoran koltukları, sırt bölümleri yatay çizgiye sahiptir. Metal ayaklar ile desteklenmiş üzerinde oturanların konforu düşünülerek üretilmiştir. Üzerindeki kumaş silinebilir, temizliği kolaydır.

Bycadde Mobilya, toplu olarak cafe restoran koltukları üretimi yapmaktadır. Sahip olduğumuz üretim kapasitesi ile toplu, özel siparişlerinizi cevap yapıyoruz.

Özel projeleriniz varsa, projeleriniz için kalıplar hazırlar numune çıkartır üretimini yaparız. Projelerinizi bizimle gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Kapitoneli sırt oturum yüksekliği uzun ve sandalyesi bulunan cafe restoran için sedir arıyorsanız. Navara Cafe Sedir koltuğu inceleyebilirsiniz.

 

Sizin için seçtiklerimiz

Cafe Otel Ofis Koltuk Tasarımları

Bu kategorideki görseller fikir amaçlı olup işletmeniz için düşündüğünüz dekorasyonunuz için özel olarak tasarlanmakta ve istenilen adetlerde ve metrajlarda üretilmektedir. Eğer projelendirilmiş bir tasarımınız yoksa bizi çağırın yapılacak işe yerinde keşif yaparak ölçüleri alalım nereye neler yapılabilir taslak çıkaralım ve bütçeye uygun alternatifler sunalım.
Hakiki derilerden özel kumaşlara kadar zengin renkler, farklı işçiliklere kadar her mekana uygun seçenekleri size sunalım.
Cafe, ofis, otel, restoranlar için dekoratif koltuklar, sedirler mekanınıza özel seçeneklerle üretilmekte. Masalar, sandalyeler, berjerler, kapitoneli modeller farklı işçilik uygulamaları ile lüks mekanları bizimle hazırlayın.

Cafe Otel Ofis Koltuk Tasarımları

restoran koltukları koltuk kırmızı restoran koltukları restoran koltuk imalatçısı sedirler
Mesaj Yaz