Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Otel Büro Ofis Koltuk Takımları

Koltukların imalatlarını yapıyoruz. Arzu ettiğiniz çizim ve ölçüye göre imal ederiz.

Otel Büro Ofis Koltuk Takımları
Otel Büro Ofis Koltuk Takımları

Otel Büro Ofis Koltuk Takımları

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
₺0,00
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Notu: 4,3 Yıldız - Toplam: 4
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1182
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim
Büro ofis koltuk takımı 2 berjer bir ikili takımdan oluşur.(İstenilen adetlerde tekli, ikili, üçlü ve köşesi yapılır.) Gürgen iskeleti ile oldukça sağlamdır. Sipariş üzerine üretilir. Konumuna göre özel ölçü ile üretim yapılır. Üretim tamamen Bycadde atölyelerinde Bycadde kalitesinde gerçekleşir. Süngerler: 35 HR - 36 hyper soft (rahatlığa göre tercih edebilirsiniz, maksimum kalite) Kaliteden taviz vermeden hizmet anlayışı ile hizmet edilir. Kumaş silinebilir. Kumaşın rengi isteğe göre farklı renk ve desen ile de değiştirilebilir.

Sizin için seçtiklerimiz

Cafe Otel Ofis Koltuk Tasarımları

Bu kategorideki görseller fikir amaçlı olup işletmeniz için düşündüğünüz dekorasyonunuz için özel olarak tasarlanmakta ve istenilen adetlerde ve metrajlarda üretilmektedir. Eğer projelendirilmiş bir tasarımınız yoksa bizi çağırın yapılacak işe yerinde keşif yaparak ölçüleri alalım nereye neler yapılabilir taslak çıkaralım ve bütçeye uygun alternatifler sunalım.
Hakiki derilerden özel kumaşlara kadar zengin renkler, farklı işçiliklere kadar her mekana uygun seçenekleri size sunalım.
Cafe, ofis, otel, restoranlar için dekoratif koltuklar, sedirler mekanınıza özel seçeneklerle üretilmekte. Masalar, sandalyeler, berjerler, kapitoneli modeller farklı işçilik uygulamaları ile lüks mekanları bizimle hazırlayın.

Cafe Otel Ofis Koltuk Tasarımları

otel koltukları ofis koltukları büro koltukları otel koltuk takımları otel koltuğu imalatçısı
Mesaj Yaz