Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Modern Deri Yarı Çember Restoran Cafe Koltuk

İç mekanlar için modern görünüme sahip yarı çember cafe koltuğu

Modern Deri Yarı Çember Restoran Cafe Koltuk
Modern Deri Yarı Çember Restoran Cafe Koltuk

Modern Deri Yarı Çember Restoran Cafe Koltuk

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
₺0,00
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Notu: 4,2 Yıldız - Toplam: 52
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1166
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim
Restoran ve cafeleriniz için son derece kullanışlı ve şık chester koltuklar. Bycadde atölyelerinde imal edilen Chester koltuklar sizlerin arzu ettiği renk ve ölçülerde üretilir. Cafe ve Restoran için kahverengi chester koltukları Bycadde de imal edip kalite ve şıklığa sahip olabilirsiniz. Kendi bünyemizde imalathanemiz ile üretim maliyetini en aza indirip Cafe ve Restoran sahiplerinin yanında olmaktayız.
Restoran chester koltuğunun sırt kısmı kapitonelidir. Alt kısmı sünger olup hem konfor hemde kalite bakımından oldukça değerlidir. Müşterileriniz işletmeleriniz de otur son derece konforlu bir vakit geçireceklerdir. Kapitonelerin şıklığı Cafe ve Restoranlarınıza güzel bir ambiyans katacaktır.

Sizin için seçtiklerimiz

Cafe Otel Ofis Koltuk Tasarımları

Bu kategorideki görseller fikir amaçlı olup işletmeniz için düşündüğünüz dekorasyonunuz için özel olarak tasarlanmakta ve istenilen adetlerde ve metrajlarda üretilmektedir. Eğer projelendirilmiş bir tasarımınız yoksa bizi çağırın yapılacak işe yerinde keşif yaparak ölçüleri alalım nereye neler yapılabilir taslak çıkaralım ve bütçeye uygun alternatifler sunalım.
Hakiki derilerden özel kumaşlara kadar zengin renkler, farklı işçiliklere kadar her mekana uygun seçenekleri size sunalım.
Cafe, ofis, otel, restoranlar için dekoratif koltuklar, sedirler mekanınıza özel seçeneklerle üretilmekte. Masalar, sandalyeler, berjerler, kapitoneli modeller farklı işçilik uygulamaları ile lüks mekanları bizimle hazırlayın.

Cafe Otel Ofis Koltuk Tasarımları

iç mekan koltuğu cafe koltuğu restoran koltuğu bar koltuğu koltuk sedirler
Mesaj Yaz