Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Hokku Deri U Ofis Köşe Koltuk Takımı

Hokku deri u köşe koltuk ofis ve bürolarınız da kullanabileceğiniz oldukça konforlu bir takımdır.

Hokku Deri U Ofis Köşe Koltuk Takımı
Hokku Deri U Ofis Köşe Koltuk Takımı

Hokku Deri U Ofis Köşe Koltuk Takımı

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
0,00 ₺
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam: 2
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1196
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim
Ofis ve bürolar için özel tasarlanmıştır. Koltuk yüzeyi desenlidir görünüme sahiptir. Yıkanabilir ve silinebilir suni deri mevcuttur. Süngerler: 35 HR - 36 hyper soft (rahatlığa göre tercih edebilirsiniz, maksimum kalite) İsteyene nubuk kumaş veya hakiki deri kullanılarak üretilir. İskelesi gürgendir. Kumaş silinebilir. Derinin rengi isteğe göre farklı renk ve desen ile de değiştirilebilir. Kaliteden taviz vermeden hizmet anlayışı ile hizmet edilir.
Baycadde Mobilya / bycadde.com

Sizin için seçtiklerimiz

Cafe Otel Ofis Koltuk Tasarımları

Bu kategorideki görseller fikir amaçlı olup işletmeniz için düşündüğünüz dekorasyonunuz için özel olarak tasarlanmakta ve istenilen adetlerde ve metrajlarda üretilmektedir. Eğer projelendirilmiş bir tasarımınız yoksa bizi çağırın yapılacak işe yerinde keşif yaparak ölçüleri alalım nereye neler yapılabilir taslak çıkaralım ve bütçeye uygun alternatifler sunalım.
Hakiki derilerden özel kumaşlara kadar zengin renkler, farklı işçiliklere kadar her mekana uygun seçenekleri size sunalım.
Cafe, ofis, otel, restoranlar için dekoratif koltuklar, sedirler mekanınıza özel seçeneklerle üretilmekte. Masalar, sandalyeler, berjerler, kapitoneli modeller farklı işçilik uygulamaları ile lüks mekanları bizimle hazırlayın.

Cafe Otel Ofis Koltuk Tasarımları

hokku köşe koltuk hokku u koltuk ofis koltuğu siyah ofis koltuğu siyah büro koltuğu
Mesaj Yaz