Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Köşe Modern Takımı Şık Tasarım Sabit Sırtlı Koltuk Turkuaz Renk

Şık tasarım sabit sırtlı koltuk turkuaz renk rahat minderler ile bir araya getirildiğinde ideal konforlu bir hale getirilir. Köşe modern takımı ahşap ayak olup yüksek ayaklı sabit olup köşe modern takım sırt kısmı sabitli olup ister kitap okumaktan, televizyon seyrederken ister arkadaşlarınız, ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek keyfini çıkartın.

Köşe Modern Takımı Şık Tasarım Sabit Sırtlı Koltuk Turkuaz Renk
Köşe Modern Takımı Şık Tasarım Sabit Sırtlı Koltuk Turkuaz Renk

Köşe Modern Takımı Şık Tasarım Sabit Sırtlı Koltuk Turkuaz Renk

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Notu: 4,3 Yıldız - Toplam: 53
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 9384
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim
Şık tasarım sabit sırtlı koltuk turkuaz renk rahat minderler ile bir araya getirildiğinde ideal konforlu bir hale getirilir. Köşe modern takımı ahşap ayak olup yüksek ayaklı sabit olup köşe modern takım sırt kısmı sabitli olup ister kitap okumaktan, televizyon seyrederken ister arkadaşlarınız, ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek keyfini çıkartın. Köşe koltuk tasarım ile rahat minderler ile bir araya getirildiğinde ideal konforlu bir hale getirilir. Köşe modern takım, Yumuşak sırtlı döşemeli olup ister kitap okumaktan televizyon seyrederken ister arkadaşlarınız, ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek keyfini çıkartın. Şık tasarım, modern kanepe iskelet kısmı ise gürgen kayın ağaç olup koltuk döşeme kısmı turkuaz renk keten kumaş döşemeli olup ise konforlu rahat olması için yüksek kalite malzeme kullanılarak dahilinde modern köşe koltuk ve kanepe en önem taşıyan ustalık ile kaliteli malzemeyi birleştirip ortaya kalite farkını koymaktadır.
Sizde modern köşe takımı, ve modern sabit sırtlı döşemeli tasarımına istenilen kumaş ve deri renk seçenekleri ile sipariş üzeri sahip olabilirsiniz.
Köşe modern takımı, istediğiniz alana uyması için en yüksek malzeme kalitede tasarlanmıştır. Çok çeşitli lüks köşe koltuklarımız için bizi online veya atölyemizde sipariş üzeri sizde sahi olabilirsiniz.
Şık tasarım sabit sırtlı turkuaz renk döşemeli, koltuk takımı istenilen deri veya kumaş seçenekleri ile köşe sabit sırtlı koltuk her odaya inanılmaz konfor ve alan optimizasyonu getiriyor. köşe takım
Modern takımı, Kişiye Özel ölçü koltuk üretim istediğiniz ölçüde ve zengin renk seçenekleri ile size özel üretilir. Zengin kumaş ve deri seçenekleri, özellikler eklenir. En güzel köşe takımı modelleri, modern köşe takımları burada! Sizde sipariş üzeri hayalinizdeki modern köşe koltuk veya modern kanepelere sahip olabilirsiniz.
Köşe modern takımı, Kişiye özel renk seçenekler koltuklarımız, istediğiniz alana uyması için en yüksek kalitede malzeme ile tasarlanır. Çok çeşitli lüks modern köşe koltuklarımız için bizi online veya atölyemizde ziyaret edin. Deri veya kumaş, modüler köşe kanepelerimiz her odaya inanılmaz konfor ve alan optimizasyonu sipariş üzeri getiriyor. Özel ölçü üretim köşe takımı modeli istediğiniz ölçüde ve zengin renk seçenekleri ile size özel üretilir. Zengin kumaş ve deri seçenekleri özellikler eklenir. En güzel köşe takımı modelleri, modern, chester köşe takımları burada. Sizde sipariş üzeri deri veya kumaş renk seçenekleri ile konforlu modern köşe takımlara sahip olabilirsiniz. Köşe modern takımı.

Sizin için seçtiklerimiz

köşe koltuk köşe takımı modern lüks köşe takımı modern luxury sectional corner sofas modern luxus ecksofa polstermöbel modern european corner sofas lüks modern köşe koltuk modelleri
Mesaj Yaz