Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Chester Full Kapitone Baklava Dilimli Uzun Kanepe

Chester full kapitone baklava dilimli uzun kanepe modern ve gösterişli tasarımı ile görmüş olduğunuz bu güzel kanepe istediğiniz kadar çok zengin renk seçenekleri özel ölçülerle üretilmektedir.

Chester Full Kapitone Baklava Dilimli Uzun Kanepe
Chester Full Kapitone Baklava Dilimli Uzun Kanepe

Chester Full Kapitone Baklava Dilimli Uzun Kanepe

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Notu: 4,4 Yıldız - Toplam: 355
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 6333
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim
Chester full kapitone baklava dilimli uzun kanepe modern ve gösterişli tasarımı ile görmüş olduğunuz bu güzel kanepe istediğiniz kadar çok zengin renk seçenekleri özel ölçülerle üretilmektedir. Bu gördüğünüz kanepe havalı zengin dekorasyon yapmak isteyenler için idealdir.Chester koltuklarda kapitone işçiliği olduğu için genellikle baklava dilimli olarak biliniyor. Bycadde ile birbirinden güzel koltuklar mobilyalar size özel üretilmektedir.
Yataklı veya yataksız koltuklar kanepe modelleri özel üretim güncel tasarımlar özel mimari çalışmalar BYCADDE ile yataklı koltuk seçeneklerini keşfedin konforu yakalayın.

Sizin için seçtiklerimiz

Yataklı Yataksız Kanepe Modelleri

Yataklı kanepeler, koltuk modelleri özel üretim seçeneklerle istediğiniz renklerde kumaşlar, özel ölçü ürettim yatak mekanizmaları ile gördüğünüzü değil istediğinizi bize yaptırın. Hem yataklı, hem de sandıklı isteyebilirsiniz. Standart ölçüler yerine istediğiniz ölçülerde de üretim yaptırabilirsiniz. Seçin, beğenin istediğiniz gibi bize yaptırın.
İster yataklı yaptırın isterseniz yataksız, her türlü ölçü ve renklerde kanepeler size özel üretilir.

Yataklı Yataksız Kanepe Modelleri

yataklı kanepeler yataklı koltuklar yatak olan koltuk modelleri çekyatlı yatak olan koltuk üçlü koltuk modelleri kanepe modelleri chester kanepe modeli baklava dilimli kanepe modeli
Mesaj Yaz