Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Etekli Yazlık Koltuk

Etekli yazlık koltuk modelini istediğiniz ölçülerde yaptırabilirsiniz. Karelamızdan beğendiğiniz renk ve desende döşemesini yaparız. Kumaş seçeneklerimiz oldukça

Etekli Yazlık Koltuk
Etekli Yazlık Koltuk

Etekli Yazlık Koltuk

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
₺0,00
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Notu: 4,3 Yıldız - Toplam: 347
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1365
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim

Yazlık koltuk modelinin, iskelet aksamı fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır. Beğendiğiniz modeli kartelamızdan beğendiğiniz renk ve desende kumaş ile döşemesini yapıyoruz. İstediğiniz ölçülerde üretiriz. 35 DNS yüksek kalitede sünger kullanılmıştır, süngerin sertliğini konfor zevkinize uygun sertliklerde seçebilirsiniz.

Toplu siparişlerinizi üretir, özel projeleriniz sıfırdan üretiriz. Koltukları 3+3+1 veya 3+2+1 gibi takımlar olarak da alabilirsiniz.

Sizin için seçtiklerimiz

Modern Koltuk Takımları Oturma Grupları

Modern yaşam alanlarınızı mimarlarımızla tasarlayalım. Hayalleriniz sanala, sonra da gerçeğe dönüşsün.
Modern koltuk ve oturma grubu takımlarının yer aldığı bu bölümde ki tüm ürünlerde istediğiniz renklerde kumaş ve deri seçenekleri tercih edebilirsiniz. Özel projeleriniz uygulanır. Tüm modellerde Yataklı, Sandıklı ve ilave istekler uygulanır.
Kumaş ve deri seçenekleri konusunda sitemizde yer alan kataloglarımızdan fikir edinebilirsiniz.

Modern Koltuk Takımları Oturma Grupları

yazlık koltuk çiçekli koltuk yazlık koltuk modelleri pileli koltuk giydirme koltuk koltuk goblen desen koltuk etekli koltuk etekli yazlık koltuk
Mesaj Yaz