Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

P Kollu Çiçek Motifli Yazlık Etekli Koltuk

P kollu çiçek motifli yazlık koltuk, etekli modeli kartelamızdan beğeneceğiniz yazlık renklerden dilediğiniz ile döşeme yapıyoruz. Özel ölçülerde üretiriz.

P Kollu Çiçek Motifli Yazlık Etekli Koltuk
P Kollu Çiçek Motifli Yazlık Etekli Koltuk

P Kollu Çiçek Motifli Yazlık Etekli Koltuk

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
₺0,00
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam: 2
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1395
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim

İskelet aksamı fırınlanmış gürgen ağacından meydana gelmiştir. P kolları ile etekli koltuk modelinin kumaşını kartelamızdan beğeneceğiniz yazlık koltuk kumaşları ile döşemesini yapıyoruz. Yazlık koltuklar için çiçek motifli kumaş seçeneklerimiz zengindir. İstediğiniz ölçüle de üretiriz. 35 DNS kaliteli, uzun yıllar kullanımında dahi çökme yapmaz sünger kullandık. Konfor zevkinize göre farklı sertliklerde süngerde kullanıyoruz, alternatiflerimiz oldukça geniştir.

Özel projelerinizin sıfırdan üretimini yapıyoruz. Koltukları dilerseniz ikili üçlü kanepe yada takım olarak da alabilirsiniz. İmalat fabrikamızda yapılmaktadır.

Sizin için seçtiklerimiz

Modern Koltuk Takımları Oturma Grupları

Modern yaşam alanlarınızı mimarlarımızla tasarlayalım. Hayalleriniz sanala, sonra da gerçeğe dönüşsün.
Modern koltuk ve oturma grubu takımlarının yer aldığı bu bölümde ki tüm ürünlerde istediğiniz renklerde kumaş ve deri seçenekleri tercih edebilirsiniz. Özel projeleriniz uygulanır. Tüm modellerde Yataklı, Sandıklı ve ilave istekler uygulanır.
Kumaş ve deri seçenekleri konusunda sitemizde yer alan kataloglarımızdan fikir edinebilirsiniz.

Modern Koltuk Takımları Oturma Grupları

yazlık koltuk çiçekli koltuk yazlık koltuk modelleri pileli koltuk giydirme koltuk koltuk goblen desen koltuk etekli koltuk büyük çiçek motifli yazlık etekli koltuk p kollu yazlık koltuk
Mesaj Yaz