Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Fitilli Etekli Yazlık Koltuk

Etekli yazlık koltuğun fitilli modelini karteladan beğendiğiniz istediğiniz kumaş ile döşemesini yaparız. İskelet aksamı fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır, ömürlük kullanıma sahiptir.

Fitilli Etekli Yazlık Koltuk
Fitilli Etekli Yazlık Koltuk

Fitilli Etekli Yazlık Koltuk

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
₺0,00
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Notu: 4,3 Yıldız - Toplam: 367
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1396
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim
Yazlık koltuklardan bu modelimiz de koltuğun kolları, alt minderi, kırlentler ve fontları üzerinde fitil vardır. Etekli yazlık modelin döşemesini karteladan beğendiğiniz yazlık kumaşlar ile döşemesi yapılır. Sünger 35 DNS birinci sınıf çökme yapmaz sünger kullanıyoruz. Dilerseniz yüksek kalitede dilediğiniz sertlikte sünger ile değiştiririz. Tamamen sizin konforunuza bırakılmıştır. Etekli koltuğu ikili ve ya üçlü kanepe olarak alacağınız gibi takım olarak da alabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme kolaylığı vardır. Özel projelerinizin toplu üretimini gerçekleştiririz. Sıfırdan özel koltuk imalatı yaparız. Kumaş alternatiflerimiz oldukça geniştir. Yazlık koltuk, pileli koltuk, etekli koltuk, konferans salonu koltuğu gibi... Açık arazilerde rahat bir şekilde kullanabileceğiniz su itici özel kumaşlarımız mevcuttur. Kumaşlarımızın hepsi silinebilir kumaştır.

Sizin için seçtiklerimiz

Modern Koltuk Takımları Oturma Grupları

Modern yaşam alanlarınızı mimarlarımızla tasarlayalım. Hayalleriniz sanala, sonra da gerçeğe dönüşsün.
Modern koltuk ve oturma grubu takımlarının yer aldığı bu bölümde ki tüm ürünlerde istediğiniz renklerde kumaş ve deri seçenekleri tercih edebilirsiniz. Özel projeleriniz uygulanır. Tüm modellerde Yataklı, Sandıklı ve ilave istekler uygulanır.
Kumaş ve deri seçenekleri konusunda sitemizde yer alan kataloglarımızdan fikir edinebilirsiniz.

Modern Koltuk Takımları Oturma Grupları

yazlık koltuk çiçekli koltuk yazlık koltuk modelleri pileli koltuk giydirme koltuk koltuk goblen desen koltuk etekli koltuk etekli yazlık koltuk fitilli etekli koltuk
Mesaj Yaz