Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Nuvola Yuvarlak Kapitoneli Tekli Koltuk

Daire şeklinde yuvarlak tekli koltuk dış arkası kapitoneli oturumu soft, relax ortamlar için güzel bir model.

Nuvola Yuvarlak Kapitoneli Tekli Koltuk
Nuvola Yuvarlak Kapitoneli Tekli Koltuk

Nuvola Yuvarlak Kapitoneli Tekli Koltuk

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
0,00 ₺
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam: 2
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1345
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim
Nuvola Tekli koltuk daire şeklinde yuvarlak tasarımı ve şık işçiliği ile mekanlarınıza ayrı bir hava katar. Oturumu hyper soft olup relax sitillerde oturmayı sevenler için mükemmel bir model. Dış arkası kapitoneli olup farklı işçilik seçenekleri ve zengin kumaş renk seçenekleri sunuyoruz. Bu model aynı zaman da Otellerde ve yazlıklarda çokça tercih edilen daha büyük ölçülerde havuz başlarında kullanılmakta.. Ev içi alanlarda kendinizi tatilde gibi hissettirecek streslerinizi tatlı hayallere çevirecek... Not: Havuz başı kullanımı için iç ve dış mekan su geçirmez italyan kumaş seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Baycadde Mobilya / bycadde.com

Sizin için seçtiklerimiz

Tekli Koltuk Berjer Modelleri

Tekli berjer koltuk modelleri istediğiniz koltuk takımlarına, köşe takımlarına istediğiniz renklerde ve döşeme stilleriyle düşünebilirsiniz. İstediğiniz adetlerde yaptırabileceğiniz gibi sadece evinize değil restoran, cafe, otel, loby, okul gibi yerler için çok adetli düşünülebilir.

Tekli Koltuk Berjer Modelleri

tekli koltuklar tekli koltuk modelleri berjer koltuklar berjer koltuk modelleri tekli koltuk üretimi yuvarlak tekli koltuk yuvarlak berjer koltuk daire şeklinde tekli koltuk
Mesaj Yaz