Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Desen Yatak Odası Takımı

Modern tarzda kaliteli ve uygun fiyatlı yatak odası takımı arıyorsanız desen yatak odası takımını düşünebilirsiniz.

Desen Yatak Odası Takımı
Desen Yatak Odası Takımı

Desen Yatak Odası Takımı

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
Mesaj Yolla Mesaj Yolla
Notu: 5,0 Yıldız - Toplam: 2
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1647
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
DESEN YATAK ODASI Ölçüleri
Yükseklik x Derinlik X Uzunluk (cm)

1x Gardolap: 213 x 60 x 220
2x Komodin: 55 x 43 x 55
1x Şifonyer: 80 x 43 x 90
1x Şifonyer Aynası: 65 x 3 x 90
1x Karyola: 113 x 205 x 165
Yatak Ölçüsü: 200 x 150

Hammadde: SUNTALAM.

Özel ölçü yatak odası takımları yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçin. İç tasarımcılarımız bilgisayar ortamında modelleme yapıp size sunsun. Size özel hazırladığımız gerçeğe yakın sanal projeleri uygulamaya alıp istediğiniz gibi yatak odası takımlarını size üretip teslim edelim.İsteğe bağlı renk ve model seçimi yapma özgürlüne sahipsiniz.BYCADDE ekibi olaraktan mutluluğunuzda faydamız olmasını isteriz.Kalitede birinci sıra @bycaddetr

BYCADDE® / bycadde.com

Sizin için seçtiklerimiz

Yatak Odası Mobilyaları

Yatak Odası Mobilyaları özel üretim seçenekleri ile istediğiniz kalitede üretilmektedir. Evinize ve zevkinize özel hazırlanmakta olup, mimarlarımız evinizden özel ölçü alarak sanal sunumlarla projelendirir ve beğeninize sunar. Size özel hazırlanan projeler uygulamaya konularak gerçeğe dönüştürülür ve evinize kurulumu yapılır. Sunduğumuz modeller ve fiyatlar fikir vermek içindir. Gerçek fiyatlar ve tasarımlar proje hazırlandığında ortaya çıkmaktadır.

Ekonomik yatak odası mobilyaları, elbise dolapları, şifonyer, yatak, baza çeşitleri. İstediğiniz ölçülerde özel üretim uygun fiyatlı dolaplar, gömme dolaplar üretilir.
Bütçenize göre malzeme seçeneklerimiz suntalam, mdflam uygulanır. Parlak ve mat renk çeşitleri ile bütçenize göre mobilyalarınızı yaptırabilirsiniz. İsterseniz iç mimar tasarımcılarımızla size özel projelendirmelerle de işlerinizi zevkinize göre tasarlatıp yaptırabilirsiniz.

Yatak Odası Mobilyaları

yemek odası takımları yemek odası mobilyaları yemek masası ve sandalyeler duvar üniteleri tv sehpaları yemek odası mobilya modelleri uygun fiyat yemek odaları kaliteli yemek odası mobilyaları
Mesaj Yaz