Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Country Yatak Odası Takımı

Modern tarzda kaliteli ve uygun fiyatlı yatak odası takımı arıyorsanız country yemek odası takımını düşünebilirsiniz.

Country Yatak Odası Takımı
Country Yatak Odası Takımı

Country Yatak Odası Takımı

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
Mesaj Yolla Mesaj Yolla
Notu: 5,0 Yıldız - Toplam: 2
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1645
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
CONTRY YATAK ODASI Ölçüleri
Yükseklik x Derinlik X Uzunluk (cm)

1x Gardolap: 225 x 61 x 250
2x Komodin: 53 x 47 x 63
1x Şifonyer: 83 x 47 x 110
1x Şifonyer Aynası: 70 x 4 x 108
1x Karyola: 145 x 207 x 167 (Bazasız)
Yatak Ölçüsü: 200 x 150

Kullanılan Malzeme:
Kapaklar, Ön Yüzler: Mebran
Diğer Yerler Suntalam

Hammadde: SUNTALAM.

Beğendiniz mi? İstediğiniz ölçülerde sadece size özel yapalım. Sizin için lüks, konforlu yaşam alanları hazırlıyoruz. En güzel modeller, yüksek kalitede üretim seçenekleriyle en uygun fiyatlarla. BYCADDE® Özel Lüks üretim fabrikası ile her renk ve modelde hizmet sunmaya devam etmektedir.rahatlığın ve konforun en üst seviyede olması gereken yatak odanızı yenilemeye ne dersiniz hem de sizin istediğiniz renk ve ölçülerde.. Kalitede en önde @bycaddetr

BYCADDE® / bycadde.com

Sizin için seçtiklerimiz

Yatak Odası Mobilyaları

Yatak Odası Mobilyaları özel üretim seçenekleri ile istediğiniz kalitede üretilmektedir. Evinize ve zevkinize özel hazırlanmakta olup, mimarlarımız evinizden özel ölçü alarak sanal sunumlarla projelendirir ve beğeninize sunar. Size özel hazırlanan projeler uygulamaya konularak gerçeğe dönüştürülür ve evinize kurulumu yapılır. Sunduğumuz modeller ve fiyatlar fikir vermek içindir. Gerçek fiyatlar ve tasarımlar proje hazırlandığında ortaya çıkmaktadır.

Ekonomik yatak odası mobilyaları, elbise dolapları, şifonyer, yatak, baza çeşitleri. İstediğiniz ölçülerde özel üretim uygun fiyatlı dolaplar, gömme dolaplar üretilir.
Bütçenize göre malzeme seçeneklerimiz suntalam, mdflam uygulanır. Parlak ve mat renk çeşitleri ile bütçenize göre mobilyalarınızı yaptırabilirsiniz. İsterseniz iç mimar tasarımcılarımızla size özel projelendirmelerle de işlerinizi zevkinize göre tasarlatıp yaptırabilirsiniz.

Yatak Odası Mobilyaları

yemek odası takımları yemek odası mobilyaları yemek masası ve sandalyeler duvar üniteleri tv sehpaları yemek odası mobilya modelleri uygun fiyat yemek odaları kaliteli yemek odası mobilyaları
Mesaj Yaz