Ürünlerde Arama Yap:

BYCADDE® Mobilya EXCLUSIVE: 6 kat entegre Fabrikadan yüksek kalite uygun fiyatlar herşey size özel.

Üye Ol Üye Girişi

Cihangir Klasik Koltuk Takımı Kapitoneli Lüks Tasarım

Klasik Tasarımın modern çizgilerle bütünleştiği özel kumaş ve renk seçenekleriyle sunulan Changir klasik koltuk takımını uygun fiyatlara maksimum kalitede sahip olabilirsiniz.

Cihangir Klasik Koltuk Takımı Kapitoneli Lüks Tasarım
Cihangir Klasik Koltuk Takımı Kapitoneli Lüks Tasarım

Cihangir Klasik Koltuk Takımı Kapitoneli Lüks Tasarım

Kredi Kartı geçerli olup taksit vardır. Fiyat bilgi amaçlıdır. Özel üretimde fiyat siparişte netleşir. Daha düşük veya yüksek fiyatı seçenekleriniz belirler.
0,00 ₺
Mesaj Yolla Mesaj Yolla

Renk ve Desen Seçenekleri

Kartelaları tıklayın renk ve desen seçeneklerini görün. Not: Resimler üzerinden kumaş/deri seçimi yapmak yanıltıcıdır, fikir vermek için sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için arayınız.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam: 2
0216 314 5022 0555 004 5022 0555 004 5022 Kodu: 1475
Bu sayfayı beğendiniz mi?
Buraya kolayca erişmek için yukarıdan kolayca üye olun veya oturum açın ve favori listenize ekleyin.
Ölçüler:
Özel Üretim
Cihangir klasik Koltuk Takımı 3'lü, 2'li, 2 adet tekli berjerli takımı, 2 adet 3'lü ve iki adet tekli yada tek tekli olarakta düşünebilirsiniz. Zengin kumaş çeşitlerimiz, desenli, istediğiniz renklerde zengin seçenekler sunuyoruz. Komple evinize özel üretim seçenekleriyle lüks koltuklar & mobilyalara sahip olmak için şimdi bize ulaşın!
Baycadde Mobilya / bycadde.com

Sizin için seçtiklerimiz

Klasik Avangart Koltuklar Mobilyalar

Avangart Mobilyalar geçmişin çizgileri ile modern tasarımların sentezinden ortaya çıkan gösterişli dekoratif tasarımlardır. Sunmuş olduğumuz avangart mobilyalar Modoko kalitesinde olup beğendiğiniz modele göre özel üretim seçenekleri belirtilmiştir. Özel üretim yaptığımız için beğendiğiniz modellerin belirtilen ölçüler dışında evinize özel ölçüler ile de yapılabileceğini düşünebilirsiniz. Bu bağlamda renk seçenekleri de isteğiniz doğrultusunda uygulanmaktadır.

Klasik Avangart Koltuklar Mobilyalar

klasik avangart koltuklar klasik koltuk takımları avangart mobilya klasik mobilya oymalı koltuk takımları lüks koltuk takımları lüks mobilya modelleri klasik lüks koltuk takımı
Mesaj Yaz